Vydělávejte s námi

Jak? Stačí, když na své stránky umístíte některý z aktuálních bannerů SWISSTONER.CZ. Společnost Swiss Toner s.r.o., provozovatel e-shopu SWISSTONER.CZ Vám zaplatí provizi za každého návštěvníka webu, který si zakoupí libovolný produkt on-line z nabídky na SWISSTONER.CZ

Proč na své stránky umístit banner SwissToner.cz?

Možnost zajímavé finanční odměny

SwissToner.cz nabízí inkoustové a tonerové náplně nejvyšší kvality, naše nabídka pokrývá 95% trhu, rychlé doručení a kvalitné komunikace se zákazníkem je pro nás standartem.

 

Pravidelné vyplácení odměn

Odměny vám budeme vyplácet pravidelně každý 20. den v měsíci.

 

Bannery si vybíráte sami

Banner, který se objeví na vašich stránkách, si sami vyberete z naší aktuální nabídky – aby se vám hodil na stránky jak formátem, tak třeba tématem. Sami rozhodujete o tom, kde, komu a kdy se banner bude zobrazovat.

 

Jak přesně mi bannery zajistí odměnu?

  • Banner, který si vyberete, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje návštěvníka právě z Vaší stránky.
  • Osvědčený systém společnosti Comission Junction je dále schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky a jejím zaplacení. V tu chvíli Vám uzná odměnu.
  • Aktuální výši vaší odměny můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu.

Jak se stát partnerem?

  1. Zaregistrujte se.
  2. Zašleme vám přihlašovací údaje do systému.
  3. Vyberete si bannery, které se vám nejvíce hodí anebo líbí.
  4. Bannery vložíte do stránky a můžete začít sledovat výši svých odměn.

Platnost cookies 30 dní

Provize získáte ze všech nákupů, které zákazník učiní v následujících 30 dnech od doby, kdy uviděl a klikl na naši reklamu.

 

Spolehlivý operátor sítě

VIV NETworks

Společnost VIV NETworks s.r.o. je operátorem veřejné sítě Commission Junction™ na trzích ČR, SR a Maďarska. Partneři uzavírají smluvní vztah s Commission Junction, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. VIV NETworks s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím CJ a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu SWISSTONER.CZ


TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist